Acquire

Rejestracja

Twoje zgody marketingowe


Zapoznałem się i akceptuję Regulamin.

Administratorem danych osobowych jest spółka Auchan Polska sp. z o.o.
(ul. Puławska 46, 05-500 Piaseczno).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu założenia konta w sklepie internetowym zakupy.auchan.pl oraz korzystania z jego funkcji. Ponadto Państwa dane mogą być przetwarzane w celu sporadycznego przeprowadzenia ankiet dotyczących naszych usług.

Dodatkowo w zależności od Państwa decyzji, Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celu wysyłki newslettera lub wiadomości SMS/MMS zawierających informacje handlowe dotyczące oferty Auchan Polska. Aby zrezygnować z otrzymywania newslettera lub wiadomości SMS/MMS, mogą Państwo użyć linku „Rezygnuję” znajdującego się w stopce każdego newslettera lub wysłać wiadomość o treści „STOPSMS” na numer +48 732 168 951 (cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wysyłki newslettera lub wiadomości SMS/MMS dokonywanej przed wycofaniem zgody). Zgodami na otrzymywanie komunikacji marketingowej można również zarządzać w menu „Moje informacje” dostępnym w koncie.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Przysługuje Państwu prawo do:

  • • żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych;

  • • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub wniesienia żądań dotyczących przetwarzania danych osobowych, mogą Państwo skontaktować się z inspektorem ochrony danych za pomocą adresu e-mail daneosobowe@auchan.pl lub wysyłając list na adres siedziby spółki z dopiskiem „Inspektor ochrony danych”.

Zechęcamy również do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w ramach konta w sklepie internetowym zakupy.auchan.pl oraz w celu wysyłki newsletterów dostępnymi w naszej Polityce prywatności.

Wybierz jedną z dostępnych opcji