Wszystkie produkty
Sortuj
Najpierw ulubione
Filtruj
Kategorie
Lista produktów
W ofercie
1kg~ porcja(0,98 zł/kg)
1,98 zł - cena przed obniżkąCena0,98 zł~ porcja
(4,98 zł/szt.)
7,49 zł - cena przed obniżkąCena4,98 zł
(3,89 zł/szt.)
5,94 zł - cena przed obniżkąCena3,89 zł
0.5kg(13,58 zł/kg)
9,99 zł - cena przed obniżkąCena6,79 zł
Inne
0.5kg~ porcja(12,47 zł/kg)
Cena6,24 zł~ porcja
(1,98 zł/szt.)
Cena1,98 zł
2kg(4,45 zł/kg)
Cena8,89 zł
0.6kg~ porcja(5,98 zł/kg)
Cena3,59 zł~ porcja
1kg~ porcja(6,99 zł/kg)
Cena6,99 zł~ porcja
0.5kg~ porcja(8,98 zł/kg)
Cena4,49 zł~ porcja
1kg(3,08 zł/kg)
Cena3,08 zł
(2,48 zł/szt.)
Cena2,48 zł
1kg(2,98 zł/kg)
Cena2,98 zł
(5,98 zł/szt.)
Cena5,98 zł
0.5kg~ porcja(7,59 zł/kg)
Cena3,80 zł~ porcja
0.5kg~ porcja(2,98 zł/kg)
Cena1,49 zł~ porcja
(4,98 zł/szt.)
Cena4,98 zł
(2,29 zł/szt.)
Cena2,29 zł
(2,99 zł/szt.)
Cena2,99 zł
(2,49 zł/szt.)
Cena2,49 zł
0.2kg(27,95 zł/kg)
Cena5,59 zł
0.5kg(19,96 zł/kg)
Cena9,98 zł
(6,98 zł/szt.)
Cena6,98 zł
1kg(3,49 zł/kg)
Cena3,49 zł
0.5kg(29,98 zł/kg)
Cena14,99 zł
1kg~ porcja(3,48 zł/kg)
Cena3,48 zł~ porcja
(3,99 zł/szt.)
Cena3,99 zł
2kg(4,45 zł/kg)
Cena8,89 zł
(2,98 zł/szt.)
Cena2,98 zł
0.3kg~ porcja(13,59 zł/kg)
Cena4,08 zł~ porcja
0.25kg(23,92 zł/kg)
Cena5,98 zł
0.5kg~ porcja(11,49 zł/kg)
Cena5,75 zł~ porcja
(9,99 zł/szt.)
Cena9,99 zł
0.5kg(7,58 zł/kg)
Cena3,79 zł
0.5kg~ porcja(15,99 zł/kg)
Cena8,00 zł~ porcja
0.25kg(19,96 zł/kg)
Cena4,99 zł
0.3kg~ porcja(7,29 zł/kg)
Cena2,19 zł~ porcja
0.8kg~ porcja(3,98 zł/kg)
Cena3,18 zł~ porcja
(3,99 zł/szt.)
Cena3,99 zł
2kg~ porcja(1,99 zł/kg)
Cena3,98 zł~ porcja
(3,18 zł/szt.)
Cena3,18 zł
(5,99 zł/szt.)
Cena5,99 zł
0.5kg~ porcja(9,99 zł/kg)
Cena5,00 zł~ porcja
0.14kg(27,79 zł/kg)
Cena3,89 zł
0.5kg~ porcja(13,99 zł/kg)
Cena7,00 zł~ porcja
0.65kg(12,29 zł/kg)
Cena7,99 zł
0.4kg~ porcja(7,99 zł/kg)
Cena3,20 zł~ porcja
0.12kg(32,42 zł/kg)
Cena3,89 zł
0.5kg~ porcja(13,79 zł/kg)
Cena6,90 zł~ porcja
0.25kg(23,96 zł/kg)
Cena5,99 zł